بلاگ فرشان

alt
مطالب آموزشی 1 سال پیش

فرش مناسب برای هر مرحله از کودک

اگر خانواده‌ها تمایل به تعویض فرش اتاق کودک در هر رنج سنی را دارند، می‌بایست هر چند سال آن را تعویض کنند.

ادامه مطلب
مطالب آموزشی 1 سال پیش

انتخاب بهترین قاب برای تابلو فرش

قرار دادن یک تابلو فرش زیبا روی دیوار می‌تواند به محیط آرامش خاصی دهد. این زیبایی با انتخاب قاب تابلو فرش دو چندان خواهد شد.

ادامه مطلب
اخبار 1 سال پیش

جشنواره فروش پاییزی

از 21 تا 26 آبان ماه فرصت دارید تا در جشنواره فروش پاییزی فرشان شرکت کنید و از تخفیف ها و شرایط فروش ویژه بهره مند شوید.

ادامه مطلب
مطالب آموزشی 1 سال پیش

راهنمای نگهداری و شست و شوی تابلو‌ فرش در منزل

تابلو فرش از آن دسته از لوازم منزل بشمار می‌آید که قیمت نسبتاً بالای دارد و وجود آن بر روی دیوار برای اهل خانه مهم است. از تابلو فرش برای تزیین منزل مسکونی استفاده می‌کنند.

ادامه مطلب
مطالب آموزشی 1 سال پیش

راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی و دستباف

راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی و دست بافت

ادامه مطلب
اخبار 1 سال پیش

حضور مدیران فرشان در برنامه به خانه برمیگردیم به عنوان کارآفرین موفق

در تاریخ ٢٩ بهمن ماه به مناسبت روز کار آفرین، برنامه تلویزیونی 'به خانه برمیگردیم' شبکه تهران با دعوت از مدیران شرکت فرشان در مورد چگونگی موفقیت آنها در عرصه کار آفرینی به گفت و گو پرداختند.

ادامه مطلب
مطالب آموزشی 2 سال پیش

استراتژی جدید صنعت نساجی و پوشاک اروپا

نساجی و پوشاک یکی از جهانی‌ترین بخش‌های اقتصاد اروپا است

ادامه مطلب
اخبار 2 سال پیش

درباره فرشان

علیرضا جهانی از موسسین فرشان و مدیر فروش شرکت هنرنگاران فرش سیلک نمایشگاه را فرصت بسیار خوبی برای تعامل هر چه بیشتر افراد فعال در یک اکوسیستم دانست

ادامه مطلب
اخبار 2 سال پیش

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی

شرکت هنرنگاران فرش سیلک با نام تجاری فرشان از سال 1395 فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه طراحی و بافت تابلو فرش و فرش‌های تصویری آغازکرده است. این شرکت در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کفپوش، موکت و فرش ماشینی 1398 حضور خواهد داشت. علیرضا جهانی از موسسین فرشان و مدیر فروش شرکت هنرنگاران فرش سیلک نمایشگاه را فرصت بسیار خوبی برای تعامل هر چه بیشتر افراد فعال در یک اکوسیستم دانست. تاثیر بزرگی که نمایشگاه بر این صنعت داشته ایجاد یک نوع رقابت سالم است که منجر به نوآوری‌های بسیاری در محصول، برند و نحوه ارائه خدمات توسط تولیدکنندگان شده است. امسال سال اول حضور فرشان در نمایشگاه فرش ماشینی است. ما با اهداف گوناگونی مانند معرفی محصولات و خدمات نوآورانه‌مان و تثبیت جایگاه برندمان در نمایشگاه حاضر شده‌ایم. امیدوار هستیم با برنامه‌ریزی‌هایی که داشته‌ایم بتوانیم نمایش خوبی در برابر بازدیدکنندگان داشته باشیم.

ادامه مطلب